دسته‌ها
شبکه‌های اجتماعی
تقویم شمسی
آذر ۱۴۰۱
ش ی د س چ پ ج
« شهریور    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰  
پاد شیراز | درباره ما
6438
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-6438,page-child,parent-pageid-4699,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.10,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

درباره ما

مختصری درباره ما

شرکت پاد شیرازدر سال ۱۳۷۱ پا به عرصه صنعت گذاشت و فعالیت‌های خود را در زمینه تولید عرقیات خالص آغاز نمود. این مجموعه در۳۱ کیلومتری جاده شیراز- جهرم قرار گرفته که مساحت ان بطور کلی۲۵۰۰۰ متر مربع و زیر بنای ان ۱۲۰۰ متر مربع می‌باشد. تولید این شرکت بر پایه عرقیات گیاهی است که به صورت مستقیم و غیر مستقیم به دست مصرف کننده عزیز می‌رسد.
پادشیراز علاوه بر عرقیات گیاهی حاصل از عملیات تقطیر،با استفاده از فرمولاسیون اختصاصی طعم دهنده‌های گیاهی را به بازار ارائه می‌دهد.شرکت پاد شیراز با تکیه بر تجارب دراز مدت در زمینه تولید گلاب، عرقیات گیاهی و سایر فرآورده های غذایی و آشامیدنی در حال حاضر با تکیه بر تکنولوژی مدرن تولید این محصولات و با استفاده از پیشرفته‌ترین ماشین آلات مفتخر است محصولات خود را جهت رضایت مشتریان خود با بهترین کیفیت به بازارهای داخلی و خارجی ارائه نماید. استفاده از عرقیات نه تنها به عنوان طعم دهنده در مواد غذایی و نوشیدنی‌ها کاربرد دارد; بلکه از دیرباز به عنوان داروهای گیاهی در طب سنتی ایران مورد استفاده قرار داشته است.
پادشیراز در سال ۱۳۹۱تصمیم به طرح توسعه در زمینه تولید عصاره، افشره، عرقیات، گلاب، شربت‌های عرقیاتی و نوشیدنی‌ها نموده و در جهت تجهیز آزمایشگاه و دستگاه‌ها و نیز استقرار استاندارهای ۵S و ۹۰۰۱:۲۰۰۸ اقدام نموده است و نیز در راستای جلب رضایت و احترام به حقوق مصرف کننده به دنبال کسب استاندارهای ملی ایران و حلال نیز می باشد. واینک پاد شیراز با کادر مدیریتی مجرب سعی دارد برای هموطنان خود بهترین ها را به ارمغان آورد.