دسته‌ها
شبکه‌های اجتماعی
تقویم شمسی
مرداد ۱۴۰۱
ش ی د س چ پ ج
« شهریور    
۱۲۳۴۵۶۷
۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴
۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱
۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸
۲۹۳۰۳۱  
پاد شیراز | درمان کننده عوارض گوارشی با شربت آلوئه ورا پاد شیراز
شربت آلوئه ورا را می توانید به عنوان ملین و درمان کننده عوارض گوارشی مصرف کنید. آلوئه ورا ورم معده را کاهش می دهد و دردهای شدید مفصلی را درمان می کند. آلوئه ورا غنی از ویتامین های A,C,E و سرشار از آنتی اکسیدان است. ویتامین A برای حفظ سلامت چشم و پوست لازم است. ویتامین C بدن را در برابر بیماری های قلبی عروقی محافظت می کند. یک نوشیدنی خنک و شگفت انگیز مخصوص روزهای گرم تابستان است. گیاه آلوئه ورا از دل قاره آفریقا بیرون آمده است و این نوشیدنی ابتدا در مراکش تهیه شده است.. آلوئه ورا حاوی بیش از ۷۰ ماده مفید و مقوی است.انواع ویتامین‌ها، مواد معدنی، آمینه اسیدهای مهم و اسیدهای سالیسیلیک در مغز این گیاه یافت می شوند.
بهترین شربت آلوئه ورا، ناب ترین شربت پاد شیراز، بهترین عرقیات پاد شیراز، بهترین عرقیات شیراز، ادرار-آور-قوی ، تصفیه کننده-خون-کبد، شستشو کننده کلیه، دلگرم، مفید سنگ کلیه-مثانه، ضد سیاه سرفه و تب و لرز، گلاب-پاد-شیراز، عرق-رزماری، عرق خارشتر، عرق-خارشتر،خواص-عرقیات-گیاهی، خواص-عرقیات-دارویی،محصولات-یک و یک، اروم-ادا، گلاب-ربیع، پاد-شیراز، عرقیات-پاد-شیراز، خبر-جنوب، پگاه-فارس، لبنیات-رامک، غذا-ودارو، میمند-فارس، عرقیات-میمند-فارس، گلاب-کاشان، روغن-زیتون، کریسمس، روغن-هسته-انگور، مجله-پزشکی، مجله-سلامت، دکتر-سلام، ویکی-پدیا، گلاب-کعبه، آلوئه ورا، شربت آلوئه ورا، نمناک، padshiraz
9587
rtl,portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-9587,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.10,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

شربت آلوئه ورا پاد شیراز

شربت آوئه ورا

یک نوشیدنی خنک و شگفت انگیز مخصوص روزهای گرم تابستان است. گیاه آلوئه ورا از دل قاره آفریقا بیرون آمده است و این نوشیدنی ابتدا در مراکش تهیه شده است.. آلوئه ورا حاوی بیش از ۷۰ ماده مفید و مقوی است.انواع ویتامین‌ها، مواد معدنی، آمینه اسیدهای مهم و اسیدهای سالیسیلیک در مغز این گیاه یافت می شوند.

خواص شربت آلوئه ورا:

شربت آلوئه ورا را می توانید به عنوان ملین و درمان کننده عوارض گوارشی مصرف کنید. آلوئه ورا ورم معده را کاهش می دهد و دردهای شدید مفصلی را درمان می کند. آلوئه ورا غنی از ویتامین های A,C,E و سرشار از آنتی اکسیدان است. ویتامین A برای حفظ سلامت چشم و پوست لازم است. ویتامین C بدن را در برابر بیماری های قلبی عروقی محافظت می کند.

تاریخ

ژانویه 21, 2019

دسته

شربت 750 گرمی, شربت1000 گرمی, شربت‌ها