دسته‌ها
شبکه‌های اجتماعی
تقویم شمسی
بهمن ۱۴۰۱
ش ی د س چ پ ج
« شهریور    
۱۲۳۴۵۶۷
۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴
۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱
۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸
۲۹۳۰  
پاد شیراز | رفع کننده سموم اغلب عفونت های داخلی، دافع حرارت با شربت انار پاد شیراز
انار برای پیشگیری از سرطان مفید است، سلامت قلب را بهبود می بخشد و حتی می تواند توان جنسی را تقویت کند.متخصصان تغذیه تاکید کرده اند که آب انار همچنین می تواند چربی های اطراف معده و شکم را در زنان و مردان چاق کاهش دهد.این متخصصان در یک آزمایش یک ماهه ثابت کردند، میزان تشکیل سلول های چربی در اطراف شکم در افرادی که آب انار مصرف می کنند، کاهش می یابد. کسانی که آب انار می نوشند، فشار خونشان پایین می آید و بنابراین خطر بروز حملات قلبی و سکته مغزی و بیماری کلیوی در این اشخاص نیز به میزان قابل توجهی کاهش پیدا می کند. پزشکان معتقدند که آب انار می تواند مقدار اسید چرب موجود در خون موسوم به اسید چرب را کاهش دهد. آزمایشات قبلی که روی انسان و حیوانات انجام گرفته، نشان داده است که مقدار زیادی از این اسید چرب، ذخیره چربی را در اطراف شکم افزایش می دهد و در نتیجه سبب تشدید احتمال ابتلا به بیماری قلبی و دیابت نوع دوم می شود. همچنین مصرف آب انار با کاهش خطر سرطان سینه ارتباط دارد. انار خاصیت سرد و خنکی دارد و برای درمان انواع بیماری‌ها بسیار مفید و اثربخش خواهد بود. انار میوه ای پر خاصیت و سرشار از آنتی اکسیدان هاست. به همین دلیل استفاده از این میوه تاثیر بسیاری بر سلامتی دارد. انار میوه ای پر خاصیت و سرشار از آنتی اکسیدان هاست. به همین دلیل استفاده از این میوه تاثیر بسیاری بر سلامتی دارد.
ناب ترین شربت انار، بهترین شربت انار، بهترین عرقیات شیراز، مقوی قلب، مفرح، دفع کننده چربی، رفع کننده سموم اغلب عفونت های داخلی، دافع حرارت، میگرن، تهوع، ضد درد، عرقیات پاد شیراز، عرق نعناع، نعناء، عرقیات یک و یک، عناب، عرقیات گیاهی، عرق-نعناء، بارداری، نفخ کودکان، مهرام، گلاب کاشان، شیراز، میمند، شربت-نعناع، نعناع-پاد-شیراز، padshiraz، کبد-چرب، عرق بوقناق، خار-مریم، شربت گیاهی، پاد-شیراز، باغ-ارم، سوغات شیراز، ارگ-کریم-خان، شربت-انار-پاد-شیراز، شربت انار، شربت-انار، انار-پاد-شیراز، دلگرم، نمناک
9617
rtl,portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-9617,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.10,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

شربت انار پاد شیراز

شربت انار

انار برای پیشگیری از سرطان مفید است، سلامت قلب را بهبود می بخشد و حتی می تواند توان جنسی را تقویت کند. آب انار همچنین می تواند چربی های اطراف معده و شکم را در زنان و مردان چاق کاهش دهد.کسانی که آب انار می نوشند، فشار خونشان پایین می آید و بنابراین خطر بروز حملات قلبی و سکته مغزی و بیماری کلیوی در این اشخاص نیز به میزان قابل توجهی کاهش پیدا می کند. آب انار می تواند مقدار اسید چرب موجود در خون موسوم به اسید چرب را کاهش دهد.همچنین مصرف آب انار با کاهش خطر سرطان سینه ارتباط دارد.

خواص شربت انار:

شربت انار براى کسانى که تب درازمدت دارند و کسانى که معده داراى سوء مزاج گرم دارند سازگار و مفید است. شربت انار درمان کننده رفلاکس معده است و شکم را قبض مى‏ کند، رطوبت هاى ناباب را از رسیدن به معده و روده مانع مى ‏شود و ادرارآور است.

طبیعت شربت انار:

طبیعت شربت انار سرد می باشد.

تاریخ

ژانویه 22, 2019

دسته

شربت 750 گرمی, شربت1000 گرمی, شربت‌ها