دسته‌ها
شبکه‌های اجتماعی
تقویم شمسی
بهمن ۱۴۰۱
ش ی د س چ پ ج
« شهریور    
۱۲۳۴۵۶۷
۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴
۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱
۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸
۲۹۳۰  
پاد شیراز | آرامش‌ بخش، جلو گیری ازسردردهای عصبی ومیگرن با بهار نارنج پاد شیراز
بهار نارنج (Orange blossom) شکوفه درخت نارنج است که این گل به غیر از عطر و رایحه سِحر انگیزش دارای خواص دارویی نیز می‌باشد. از بهار نارنج بسیار در صنایع عطرسازی و اسانس استفاده می‌شود. بهارنارنج دارای طبع معتدل و بسیار نشاط آور است. از بهارنارنج و همچنین عرق آن در ساخت انواع شربت بسیار استفاده می‌شود. برای تهیه این شربت هم از خود شکوفه بهارنارنج و هم از عرق بهارنارنج می‌توان استفاده کرد.
بهار نارنج پاد شیراز، بهترین عرقیات پاد شیراز، ناب ترین عرقیات پاد شیراز، عرقیات شیراز، بهترین عرقیات شیراز، بهارنارنج، بهار-نارنج، دلگرم، آرامش‌ بخش، سردردهای عصبی ومیگرن، بهارنارنج، تقویت معده، تپش نامنظم قلب ، تشویش و اضطراب، کنترل تشنج ها، حمله قلبی، کم‌خوابی، بی‌خوابی، خواب، اشتها آور ، ضد سرفه، عرق بهار نارنج
9563
rtl,portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-9563,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.10,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

شربت بهار نارنج پاد شیراز

شربت بهار نارنج

منظور از بهار نارنج شکوفه یا گل درخت نارنج است که در بهار به بازار می آید. بهار نارنج عطر تند و تلخی زننده ای دارد که در صورتی که بخواهید از آن مربا یا شربت تهیه کنید، این تلخی باید گرفته شود. در کل داشتن یک رگه تلخی مختصر جز مشخصات مربای بهارنارنج است.

خواص شربت بهار نارنج:

بهار نارنج آرامش‌ بخش و ضدهیجانات دستگاه عصبی است. سردردهای عصبی ومیگرنی را کاهش می ‌دهد. بهارنارنج در تقویت معده بسیار مؤثر است وتپش نامنظم قلب ، تشویش و اضطراب رااز بین می ‌برد. برای کنترل تشنج ها و حمله قلبی هم بهار نارنج را توصیه می ‌کنند. اگر مشکل کم‌خوابی یا بی‌خوابی دارید، حتماً پیش از خواب، مقداری عرق بهار نارنج بنوشید. اشتها آور و ضد سرفه است. ۱۰۰سی سی عرق بهار نارنج برابر است با یک قرص mg 5 دیازپام در۱۰۰ سی سی آب بصورت خوراکی .

تاریخ

ژانویه 20, 2019

دسته

شربت 750 گرمی, شربت1000 گرمی, شربت‌ها