دسته‌ها
شبکه‌های اجتماعی
تقویم شمسی
مرداد ۱۴۰۱
ش ی د س چ پ ج
« شهریور    
۱۲۳۴۵۶۷
۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴
۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱
۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸
۲۹۳۰۳۱  
پاد شیراز | تصفیه کننده و فشار، قند و چربی خون با شربت زرشک پاد شیراز
زرشک میتواند سیستم ایمنی بدن را تقویت کند در نتیجه میتواند باعث پیشگیری از بروز بسیاری از بیماری ها و آنفولانزاها و سرماخوردگی شود. زرشک برای تصفیه خون بسیار مفید و موثر است هم چنین قادر است فشار خون ، قند خون و چربی خون را نیز تنظیم کند که همین مسئله علاوه بر اکسیژن رسانی بهتر در اثر تصفیه خون و بهبود گردش خون میتواند از بروز بسیاری از بیماری ها ی مربوط به قند خون و چربی خون و سکته های قلبی و مغزی جلوگیری کند. افرادی که مشکلات کبدی و کلیه ای دارند بهتر است که از زرشک بیشتری استفاده کنند چراکه زرشک را به عنوان دوست کبد و کلیه میشناسند چون قادر به شستشوی کبد و کلیه میباشد. شربت زرشک حاوی انواع ویتامین‌های C ، A ، گروه ویتامین‌های B مانند B۱، B۲، B۶ ، کلسیم، آهن، منیزیم، روی، پروتئین، کربوهیدرات، سدیم و پتاسیم است. شربت زرشک نقش مؤثری در رفع عطش و تب بدن به ویژه در روز‌های گرم سال دارد؛ خاصیت لاغرکنندگی و چربی سوزی دارد و به علت وجود ویتامین‌های A و C موجب تقویت سیستم ایمنی بدن می‌شود. شربت زرشک خون را تصفیه و فشار، قند و چربی خون را هم تنظیم می‌کند؛ این شربت موجب بهبود گردش خون می‌شود و از بروز سکته‌های قلبی و مغزی جلوگیری می‌کند.
بهترین شربت زرشک، ناب ترین شربت زرشک، بهترین عرقیات شیراز، دلار، ارز، خبر جنوب، همشهری، دلگرم، نیازمندی های خبر جنوب، خبر-جنوب،فروشگاه سروش، زنجیره ای رفاه، تیرازیس، افق کوروش، مجله پزشکی، مجله سلامت، عرق تارونه، عرق-تارونه، عرق طارونه، عرق-طارونه، رامک، پگاه فارس، صدک، دمس، گل پونه، گل سرخ، شربت نعناع، Padshiraz, Google, Chrome، سوغات-شیراز، باغ-ارم، باغ-جهان-نما، نمناک
9612
rtl,portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-9612,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.10,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

شربت زرشک پاد شیراز

شربت زرشک

زرشک میتواند سیستم ایمنی بدن را تقویت کند در نتیجه میتواند باعث پیشگیری از بروز بسیاری از بیماری ها و آنفولانزاها و سرماخوردگی شود. زرشک برای تصفیه خون بسیار مفید و موثر است هم چنین قادر است فشار خون ، قند خون و چربی خون را نیز تنظیم کند که همین مسئله علاوه بر اکسیژن رسانی بهتر در اثر تصفیه خون و بهبود گردش خون میتواند از بروز بسیاری از بیماری ها ی مربوط به قند خون و چربی خون و سکته های قلبی و مغزی جلوگیری کند. افرادی که مشکلات کبدی و کلیه ای دارند بهتر است که از زرشک بیشتری استفاده کنند چراکه زرشک را به عنوان دوست کبد و کلیه میشناسند چون قادر به شستشوی کبد و کلیه میباشد.

خواص شربت زرشک:

شربت زرشک حاوی انواع ویتامین‌های C ، A ، گروه ویتامین‌های B مانند B۱، B۲، B۶ ، کلسیم، آهن، منیزیم، روی، پروتئین، کربوهیدرات، سدیم و پتاسیم است. شربت زرشک نقش مؤثری در رفع عطش و تب بدن به ویژه در روز‌های گرم سال دارد؛ خاصیت لاغرکنندگی و چربی سوزی دارد و به علت وجود ویتامین‌های A و C موجب تقویت سیستم ایمنی بدن می‌شود. شربت زرشک خون را تصفیه و فشار، قند و چربی خون را هم تنظیم می‌کند؛ این شربت موجب بهبود گردش خون می‌شود و از بروز سکته‌های قلبی و مغزی جلوگیری می‌کند.

طبیعت شربت زرشک:

طبیعت شربت زرشک سرد و خشک است.

تاریخ

ژانویه 22, 2019

دسته

شربت 750 گرمی, شربت1000 گرمی, شربت‌ها