دسته‌ها
شبکه‌های اجتماعی
تقویم شمسی
مرداد ۱۴۰۱
ش ی د س چ پ ج
« شهریور    
۱۲۳۴۵۶۷
۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴
۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱
۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸
۲۹۳۰۳۱  
پاد شیراز | رفع سر درد، تقویت معده و کبد با شربت سکنجبین پاد شیراز
شربت سکنجبین یکی از بهترین نوشیدنی‌ها در “طب سنتی” است که دافع صفراست و صفرای اضافی بدن را خارج می کند سکنجبین از عسل و سرکه ساخته می‌شود که نفوذ غذا را به سلول‌های بدن افزایش می‌دهد. شربت سکنجبین التهاب ناشی از گرما را می‌کاهد و در نهایت سموم بدن را به همراه ادرار یا عرق بیرون می‌آورد. خواص شربت سکنجبین: تسکین عطش، باز کردن انسداد عروق، رفع سر درد، تقویت معده و کبد، رفع صفرا، رفع ناراحتی های طحال، درمان بیماری های بلغمی.
بهترین شربت سکنجبین، ناب ترین شربت سکنجبین، بهترین عرقیات شیراز، تسکین عطش، باز کردن انسداد عروق، رفع سر درد، تقویت معده و کبد، رفع صفرا، رفع ناراحتی های طحال، درمان بیماری های بلغمی، عرق افسنتین، عرق افسنطین، عرق-افسنتین، عرق-افسنطین، Padshiraz, تقویت کننده و اشتها آور، نمناک، درمان بیماری های داخلی، تب بر و ضد یبوست، آرامبخش، باز کننده مجاری و عروق، دافع کرم، عرقیات گیاهی پاد شیراز، عرقیات-دارویی-پاد-شیراز، پاد-شیراز، خواص عرقیات، عرقیات میمند فارس، سوغات-شیراز، باغ-ارم.
9596
rtl,portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-9596,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.10,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

شربت سکنجبین پاد شیراز

شربت سکنجبین

شربت سکنجبین یکی از بهترین نوشیدنی‌ها در “طب سنتی” است که دافع صفراست و صفرای اضافی بدن را خارج می کند سکنجبین از عسل و سرکه ساخته می‌شود که نفوذ غذا را به سلول‌های بدن افزایش می‌دهد. شربت سکنجبین التهاب ناشی از گرما را می‌کاهد و در نهایت سموم بدن را به همراه ادرار یا عرق بیرون می‌آورد.

خواص شربت سکنجبین:

تسکین عطش، باز کردن انسداد عروق، رفع سر درد، تقویت معده و کبد، رفع صفرا، رفع ناراحتی های طحال، درمان بیماری های بلغمی.

طبیعت شربت سکنجبین:

طبیعت شربت سکنجبین گرم می باشد.

تاریخ

ژانویه 21, 2019

دسته

شربت 750 گرمی, شربت1000 گرمی, شربت‌ها