دسته‌ها
شبکه‌های اجتماعی
تقویم شمسی
اردیبهشت ۱۴۰۱
ش ی د س چ پ ج
« شهریور    
 12
۳۴۵۶۷۸۹
۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶
۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳
۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰
۳۱  
پاد شیراز | تقويت كننده اعصاب، مفرح و رفع كننده افسردگي و استرس، با شربت گل سرخ پاد شیراز
گل سرخ اخلاق را خوش و مطبوع كرده و باعث گشادگی عروق می شود. همچنین گل سرخ پوست را شاداب كرده و آرامش خاطر ایجاد می كند. سرزمین پهناور ایران مهد رویش دو نوع گل سرخ است: گل سرخ تبریز و گل سرخ قمصر كاشان، كه هر كدام از این گلها دارای طبع متفاوتی است. گلاب یکی از معروف‌ترین نوع عرقیات، گلاب است که از گل سرخ گرفته می‌شود. گفته می‌شود که حضرت محمد(ص) از عطر این گل استفاده می نمودند و به همین دلیل گل سرخ را با نام گل محمدی نیز می‌شناسند.
بهترین-شربت-گل-سرخ-پاد-شیراز، ناب ترین شربت پاد شیراز، بهترین-عرقیات-پاد-شیراز، بهترین-سوغات-شیراز، بهترین-عرقیات-شیراز، شربت-گل-سرخ، پاد-شیراز، شربتهای-گیاهی، دلگرم، آرام-بخش، سوغات-شیراز، باغ-ارم، کبد-چرب، نمناک، تقويت كننده قلب، مقوي قواي جنسي، آرامبخش، تقويت كننده اعصاب، مفرح، رفع كننده افسردگي-استرس، تقويت حافظه، آلزايمر،
9557
rtl,portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-9557,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.10,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

شربت گل سرخ پاد شیراز

شربت گل سرخ

گلاب یکی از معروف‌ترین نوع عرقیات، گلاب است که از گل سرخ گرفته می‌شود. گفته می‌شود که حضرت محمد(ص) از عطر این گل استفاده می نمودند و به همین دلیل گل سرخ را با نام گل محمدی نیز می‌شناسند. شربت گل سرخ، به روش سنتي و بدون مواد نگهدارنده، رنگ، يا اسانس هاي شيميايي تهيه شده است لذا رنگ آن رنگ طبيعي خود گل مي باشد و براي توليد آن از رنگهاي خوراكي كه در محصولات موجود در بازار كاربرد دارد و رنگ و لعاب خاصي به شربت مي دهد، استفاده نشده است.

خواص شربت گل سرخ :

تقويت كننده قلب، مقوي قواي جنسي، آرامبخش و تقويت كننده اعصاب، مفرح و رفع كننده افسردگي و استرس، تقويت حافظه و پيشگيري از آلزايمر، خواص شربت گل سرخ را می توان اینگونه گفت نشاط آور و برای رفع تشنگی مناسب بوده و به خواب نیز کمک می کند.

تاریخ

ژانویه 20, 2019

دسته

شربت 750 گرمی, شربت1000 گرمی, شربت‌ها