دسته‌ها
شبکه‌های اجتماعی
تقویم شمسی
شهریور ۱۴۰۰
ش ی د س چ پ ج
« شهریور    
 12345
۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲
۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹
۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶
۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱  
پاد شیراز | تقویت کننده و اشتها آور، درمان بیماری های داخلی با عرق افسنتین پاد شیراز
گیاه افسنطین طبیعت گرم و خشک دارد. نابودی سلول‌های سرطانی، دفع انگل و قارچ، تقویت معده، کبد و طحال، کمک به درمان بیماری‌های مفصلی و رفع قطع عادت ماهیانه زنان جوان که ناشی از ضعف مفرط یا رکود فعالیت رحم است، از خواص گیاه افسنطین است. افسنطین یکی از گیاهان دارویی است که در طب سنتی و پزشکی نوین کاربردهای فراوانی دارد. نتایج پژوهشگران در سال‌های اخیر نشان داده است که این گیاه حاوی ماده‌ای به نام آرتمیسینین است که در نابودی سلول‌های سرطانی نقش بسزایی دارد.
بهترین عرقیات شیراز، بهترین-عرقیات-شیراز، سوغات-سرا-شیراز، سوغات-شیراز، کبد-چرب، عرق افسنتین، عرق افسنطین، دلگرم، عرق-افسنتین، عرق-افسنطین، Padshiraz, تقویت کننده و اشتها آور، درمان بیماری های داخلی، تب بر و ضد یبوست، آرامبخش، باز کننده مجاری و عروق، دافع کرم، عرقیات گیاهی پاد شیراز، عرقیات-دارویی-پاد-شیراز، پاد-شیراز، خواص عرقیات، عرقیات میمند فارس، سوغات-شیراز، باغ-ارم.
9119
rtl,portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-9119,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.10,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

عرق افسنتین پاد شیراز

عرق افسنیتن

نابودی سلول‌های سرطانی، دفع انگل و قارچ، تقویت معده، کبد و طحال، کمک به درمان بیماری‌های مفصلی و رفع قطع عادت ماهیانه زنان جوان که ناشی از ضعف مفرط یا رکود فعالیت رحم است، از خواص گیاه افسنطین است. افسنطین یکی از گیاهان دارویی است که در طب سنتی و پزشکی نوین کاربردهای فراوانی دارد.

خواص عرق افسنتین :

تقویت کننده و اشتها آور، درمان بیماری های داخلی، تب بر و ضد یبوست، آرامبخش، باز کننده مجاری و عروق، دافع کرم.

طبیعت عرق افسنتین:

طبیعت عرق افسنتین گرم می باشد.

طریقه مصرف عرق افسنتین:

قبل از هر وعده غذا یک استکان میل نمایید.

تاریخ

دسامبر 31, 2018

دسته

عرقیات