دسته‌ها
شبکه‌های اجتماعی
تقویم شمسی
شهریور ۱۴۰۰
ش ی د س چ پ ج
« شهریور    
 12345
۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲
۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹
۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶
۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱  
پاد شیراز | آنتی بیوتیک قوی‌، ضد نقرس‌ و رماتیسم‌، کاهنده قند خون با عرق بابا آدم پاد شیراز
گیاه بابا آدم گیاهی علفی است که در برخی مناطق مرطوب و معتدل ایران به صورت وحشی می‌روید. ساقه‌ای شبیه به پوست مار دارد که پوشیده از کرک‌های خشن و زبر می‌باشد. برگ‌های بسیار بزرگ و پهن آن به حالت افتاده بر ساقه قرار دارند. ریشه گیاه دراز و دوکی شکل است؛ در حقیقت ریشه این گیاه است که خاصیت درمانی دارد. پوست ریشه بابا آدم قهوه‌ای، مغز آن سفید و طعمی شیرین، ولی بویی نامطبوع دارد. «بابا آدم» گیاهی معمولی است اما از فواید درمانی بیشماری برخوردار است که تمامی قسمت‌های آن از جمله برگ‌ها و ریشه خاصیت درمانی دارد. این گیاه از ایام قدیم مورد استفاده بوده و از آن به عنوان داروی مدر – تصفیه کننده خون و بر ضد بیماری های جهاز تناسلی زنان به کار می رفته است. روغن آن نیز به عنوان محرک رشد مویرگ ها شهرت دارد . تهیه عرق این گیاه بیشتر از ریشه آن استفاده می شود و در حال حاضر به همین خاطر در مزارع می کارند . ریشه بابا آدم را هنگامی که گیاه یکساله است و قبل از آن که گل بدهد در اواخر فصل زمستان یا اوائل فروردین جمع آوری می کنند. بابا آدم دارای طبع گرم و خشک است . مصرف گیاه «بابا آدم» برای درمان التهاب مفاصل، سرما خوردگی، گلودرد و سرخک و نیز متعادل ساختن هورمون‌ها موثر است. ریشه این گیاه خاصیت ضد باکتریایی دارد و بنابراین برای درمان عفونت‌ها از جمله عفونت مجاری ادراری و عفونت قارچی توصیه می‌شود. «بابا آدم» در زمینه تصفیه‌کننده خون نیز یک داروی گیاهی شناخته شده است. بعلاوه روغن دانه این گیاه به تعریق بدن کمک می‌کند و باعث دفع عفونت‌های بدن می‌شود. گیاه «بابا آدم» همچنین منبع غنی از پتاسیم، آهن و کلسیم است. خواص عرق بابا آدم عبارتند از: ضد اختلاط غلیظ ‌، آنتی بیوتیک قوی‌، درمان بواسیر، ضد امراض پوستی‌، ضد نقرس‌ و روماتیسم‌، معرق و ادار آور، کاهنده قند خون. طبع عرق بابا آدم: طبیعت گرم دارد. طریقه مصرف عرق بابا آدم: قبل از هر غذا یک لیوان میل شود.
بهترین-عرقیات-شیراز، سوغات-شیراز، سوغات-سرا-شیراز، کبد-چرب، ضد اختلاط غلیظ، دلگرم، آنتی بیوتیک قوی‌، درمان بواسیر، ضد-امراض-پوستی‌، ضد-نقرس‌، ضد روماتیسم‌، معرق، ادار آور، کاهنده قند خون، بابا آدم-پاد شیراز، عرقیات-دارویی، خواص عرقیات، عرق بابا آدم، عرق-بابا-آدم، عرقیات گیاهی پاد شیراز، Padshiraz، chrome، Google، گل سی، ارگانیک، اورگانیک،
9106
rtl,portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-9106,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.10,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

عرق بابا آدم پاد شیراز

عرق بابا آدم

«بابا آدم» گیاهی معمولی است اما از فواید درمانی بیشماری برخوردار است که تمامی قسمت‌های آن از جمله برگ‌ها و ریشه خاصیت درمانی دارد. این گیاه از ایام قدیم مورد استفاده بوده و از آن به عنوان داروی مدر – تصفیه کننده خون و بر ضد بیماری های جهاز تناسلی زنان به کار می رفته است. تهیه عرق این گیاه بیشتر از ریشه آن استفاده می شود و در حال حاضر به همین خاطر در مزارع می کارند . مصرف گیاه «بابا آدم» برای درمان التهاب مفاصل، سرما خوردگی، گلودرد و سرخک و نیز متعادل ساختن هورمون‌ها موثر است. ریشه این گیاه خاصیت ضد باکتریایی دارد و بنابراین برای درمان عفونت‌ها از جمله عفونت مجاری ادراری و عفونت قارچی توصیه می‌شود. «بابا آدم» در زمینه تصفیه‌کننده خون نیز یک داروی گیاهی شناخته شده است. بعلاوه روغن دانه این گیاه به تعریق بدن کمک می‌کند و باعث دفع عفونت‌های بدن می‌شود. گیاه «بابا آدم» همچنین منبع غنی از پتاسیم، آهن و کلسیم است.

خواص عرق بابا آدم :

ضد اختلاط غلیظ ‌، آنتی بیوتیک قوی‌، درمان بواسیر،ضد امراض پوستی‌، ضد نقرس‌ و روماتیسم‌، معرق و ادرار آور، کاهنده قند خون.

طبیعت عرق باباآدم:

طبیعت عرق بابا آدم گرم می باشد.

طریقه مصرف عرق باباآدم:

قبل از هر غذا یک لیوان میل نمایید.

تاریخ

دسامبر 30, 2018

دسته

عرقیات