دسته‌ها
شبکه‌های اجتماعی
تقویم شمسی
شهریور ۱۴۰۰
ش ی د س چ پ ج
« شهریور    
 12345
۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲
۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹
۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶
۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱  
پاد شیراز | تصفیه کننده خون و کمک به دستگاه گوارش با عرق عناب
عناب اعتدال دهنده ی اخلاط غلیظ است و مسهل اخلاط رقیق می باشد و خشونت سینه گرفتگی صدا و خشونت حلق که از حرارت عارض شده باشد را رفع می کند و سرفه و تنگی نفس و درد سینه را تسکین می دهد و خون را تصفیه می کند و مولد خون صالح است یعنی از دارو های خون ساز به شمار می رود. اگر روزانه مقداری عناب را به همراه شکر میل کنند پس از پنج روز سبب رفع خارش بدن می شود. در استعمال خارجی ضماد برگ آن برای ترمیم و تسریع در ترمیم استخوان شکسته نافع است. در هند از عناب به عنوان داروی لعاب دار و نرم کننده ی سینه و بند آورنده ی خونریزی استفاده می شود و برای تصفیه کننده خون و کمک به دستگاه گوارش تجویز می شود و هم چنین برای باز کردن مجاری ادراری کاربرد دارد. عناب التهاب، تشنگی، حدت خون، درد کبد، کلیه و مثانه را تسکین می دهد، مالیدن آن بر روی چشم، التهاب و ورم گرم چشم را تسکین می دهد و آشامیدن آب خیس کرده ی آن مخلوط با عرق کاسنی یا سکنجبین برای تسکین حدت صفرا و خون مفید است. عناب دارای لعاب فراوان حدود 5% مواد پروتئینی ، 4%مواد قندی و مقدار زیادی ویتامین C و املاح می باشد . در عصاره آبی چوب عناب اسید زی زی فیك و اسید زی زی فوماتیك وجود دارد.
عناب-شیراز، بهترین عرقیات-شیراز، سوغات-سرا-شیراز، عرق-شیراز، عرق عناب، عرق-عناب، عناب جهرم، پاد-شیراز، دلگرم، کبد-چرب، عرقیات پاد شیراز، padshiraz, chrome, Google, آب معدنی سپیدان، عرقیات دارویی، خواص عرقیات گیاهی، خارخاسک، عرق بوقناق، خواص عرق عناب، ضد سرفه، درمان بی خوابی، آرام کننده ی اعصاب، تقویت کننده عمومی بدن، مقوی معده، درمان خستگی، ضعف عمومی، کاهش دهنده ی تب، افزایش دهنده ی شیر مادر.
9127
rtl,portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-9127,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode-theme-ver-3.10,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

عرق عناب پاد شیراز

عرق عناب

عناب اعتدال دهنده ی اخلاط غلیظ است و مسهل اخلاط رقیق می باشد و خشونت سینه گرفتگی صدا و خشونت حلق که از حرارت عارض شده باشد را رفع می کند و سرفه و تنگی نفس و درد سینه را تسکین می دهد و خون را تصفیه می کند و مولد خون صالح است یعنی از دارو های خون ساز به شمار می رود.

خواص عرق عناب :

ضد سرفه، درمان بی خوابی، آرام کننده ی اعصاب، تقویت کننده عمومی بدن، مقوی معده و درمان خستگی و ضعف عمومی، کاهش دهنده ی تب و افزایش دهنده ی شیر مادر و …

طبیعت عرق عناب:

طبیعت عرق عناب معتدل و مرطوب می باشد.

طریقه مصرف عرق عناب:

بعد از هر وعده غذایی یک فنجان میل نمایید.

تاریخ

دسامبر 31, 2018

دسته

عرقیات