دسته‌ها
شبکه‌های اجتماعی
تقویم شمسی
شهریور ۱۴۰۱
ش ی د س چ پ ج
« شهریور    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱  
پاد شیراز | فع کم خونی و تقویت سیستم گوارشی و تقویت اعصاب و قلب با عرق گاوزبان پاد شیراز
عرق گاوزبان اکسیر حیات جهت رفع کم خونی و تقویت سیستم گوارشی مفید است، در دفع سودا نیز مؤثر است. گل گاو زبان گیاهی طبی است که تقریباً تمامی اجزاء آن ، اعم از گل ها و برگ ها و دانه های آن به عنوان دارو استفاده می‌شود. همچنین دانه های این گیاه را برای تهیه روغن مورد استفاده قرار می‌دهند. در معالجه تب‌های دانه‌ای مانند سرخک، آبله‌مرغان مصرف دم کرده آن با لیموعمانی اثر شفابخشی دارد. این دم کرده در درمان دردهای ناشی از سنگ کلیه و دفع سنگ مثانه نیز بسیار مفید است. اگر دچار آلرژی‌های فصلی می‌باشید توصیه به مصرف دم کرده گل گاوزبان است. دم کرده گل گاوزبان برای درمان جوش‌های دهان، آفت دهانی بسیار نافذ است. گاو زبان طبیعت گرم و خشک دارد. خواص درمانی عرق گاوزبان: تقویت عمومی بدن، تقویت اعصاب و قلب، ضد عفونی کننده دستگاه گوارش، معالج سردی مزاج، ضد تهوع، مفید در درمان تورم، ادرار آور، مفید در درمان سرماخوردگی، مفید در درمان کم خونی، مفید برای افراد سودا وی مزاج، مفید برای افراد مبتلا به آرتریت روماتوئید. طریقه مصرف عرق گاوزبان: در هر زمانی می توان از عرق گاوزبان استفاده کرد ولی بهترین زمان مصرف صبح خیلی زود و شب موقع خواب است که باید یک فنجان آن را به همراه دو فنجان آب و مقداری یک قاشق غذاخوری عسل میل نمود.
بهترین-عرقیات-شیراز، سوغات-سرا-شیراز، سوغات-شیراز، کبد-چرب، صنایع غذایی، مواد-غذایی، خبر-جنوب، دلگرم، ضد-ریزش، شادابی-پوست، بهار-سرخی، عرق-گاو-زبان، عرق گل گاو زبان، Padshiraz، chrome، Google، خارخاسک، پاد-شیراز، عرقیات-گیاهی، عرقیات-دارویی، خواص عرقیات گیاهی، گلاب-میمند-فارس، سوغات-شیراز، باغ-ارم، باغ-جهان-نما، گلاب-کاشان، گل-گاو-زبان، عرق-میمند.
9112
rtl,portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-9112,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.10,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

عرق گاوزبان پاد شیراز

عرق گاوزبان

گل گاو زبان گیاهی طبی است که تقریباً تمامی اجزاء آن ، اعم از گل ها و برگ ها و دانه های آن به عنوان دارو استفاده می‌ شود. و برای رفع کم خونی و تقویت سیستم گوارشی مفید است، در دفع سودا نیز مؤثر است. اگر دچار آلرژی‌های فصلی می‌باشید توصیه به مصرف دم کرده گل گاوزبان است. دم کرده گل گاوزبان برای درمان جوش‌های دهان، آفت دهانی بسیار نافذ است.

خواص عرق گاوزبان :

تقویت عمومی بدن، تقویت اعصاب و قلب، ضد عفونی کننده دستگاه گوارش، معالج سردی مزاج، ضد تهوع، مفید در درمان تورم، ادرار آور، مفید در درمان سرماخوردگی، مفید در درمان کم خونی، مفید برای افراد سودا وی مزاج، مفید برای افراد مبتلا به آرتریت روماتوئید.

طبیعت عرق گاوزبان:

طبیعت عرق گاوزبان گرم می باشد.

طریقه مصرف عرق گاوزبان:

در هر زمانی می توان از عرق گاوزبان استفاده کرد ولی بهترین زمان مصرف صبح خیلی زود و شب موقع خواب است که باید یک فنجان آن را به همراه دو فنجان آب و مقداری یک قاشق غذاخوری عسل میل نمود.

تاریخ

دسامبر 30, 2018

دسته

عرقیات