دسته‌ها
شبکه‌های اجتماعی
تقویم شمسی
شهریور ۱۴۰۱
ش ی د س چ پ ج
« شهریور    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱  
پاد شیراز | نوشیدنی عرقیات گیاهی پاد شیراز
تحقیقات دانش بنیان نشان میدهد پایه تمامی نوشیدنی ها و آبمیوه های موجود در کشور، اسیدسیتریک به همراه انواع اسانس و نگهدارنده های شیمیایی خوراکی میباشد. گازهای موجود در نوشابه ها نیز برای دستگاه گوارش نضر میباشد. عرقیات گیاهی فواید فراوانی برای بدن و سلامتی دارد. پایه نوشیدنی های گیاهی روح افزا بر عرقیات گیاهی بوده و آب و شکر به آن اضافه شده است و ترکیبی خوش طعم ،مفید و خانگی برای این محصول و مصرف کننده های گرامی تهیه شده است. این ترکیب تا دمای 92 درجه سانتیگراد پاستوریزه شده و داخل تتراپک (ظروف بهداشتی حاوی شیر)که هیچگونه تبادلی با هوا ندارد قرار میگیرد. عدم وجود اسانس و نگهدارنده برای این محصول قابل امتحان و تست میباشد. در صورت باز شدن درب تا 3 روز این ترکیب طعم اولیه را ندارد.
بهترین نوشیدنی های گیاهی، ناب ترین نوشیدنی های گیاهی، گلاب ، بیدمشک ، نعناء ، دلگرم، موهیتو(لیمونعناء) ، کاسنی ، شاطره ، بهار نارنج ، نسترن ، بابونه، نوشیدنی، نوشیدنی های گیاهی، نوشیدنی عرقیاتی، نوشیدنی-عرقیات، عرقیات-پاد-شیراز، نوشیدنی-پاد-شیراز، عرقیات-گیاهی-پادشیراز، قند-خون، درمان دیابت، عرقیات، عرق-بوقناق، عرقیات گیاهی، قندخون، عرق بوقناق پاد شیراز، عرق بوقناق، نمناک، padshiraz
9776
rtl,portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-9776,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.10,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

نوشیدنی های عرقیات گیاهی پاد شیراز

نوشیدنی عرقیات گیاهی

پایه تمامی نوشیدنی ها و آبمیوه های موجود در کشور، اسیدسیتریک به همراه انواع اسانس و نگهدارنده های شیمیایی خوراکی میباشد. گازهای موجود در نوشابه ها نیز برای دستگاه گوارش مضر میباشد. عرقیات گیاهی فواید فراوانی برای بدن و سلامتی دارد.

پایه نوشیدنی های گیاهی پاد شیراز بر عرقیات گیاهی می باشد.

این ترکیب تا دمای 92 درجه سانتیگراد پاستوریزه شده و داخل تتراپک (ظروف بهداشتی)که هیچگونه تبادلی با هوا ندارد قرار میگیرد.

عدم وجود اسانس و نگهدارنده برای این محصول قابل امتحان و تست میباشد. در صورت باز شدن درب تا 3 روز این ترکیب طعم اولیه را ندارد. با میل نمودن این محصول حتی به تعداد زیاد هیچگونه نفخ یا اثر سوئی(وجود اسانس و نگهدارنده) در معده و گوارش رخ نمیدهد.

طعم های نوشیدنی عرقیات گیاهی

گلاب ، بیدمشک ، نعناء ، موهیتو(لیمونعناء) ، کاسنی ، شاطره ، بهار نارنج ، نسترن ، بابونه.

مواد تشکیل دهنده نوشیدنی ها شامل:

عرقیات گیاهی اصیل ایرانی گل محمدی، بیدمشک ، نعناء ، موهیتو(لیمونعناء) ، کاسنی ، شاطره ، بهار نارنج ، نسترن ، بابونه، آب، شکر. بدون مواد نگهدارنده.

تاریخ

ژانویه 29, 2019

دسته

نوشیدنی‌ها